602SQL-Úplná dokumentace Index  

Licenční politika 602SQL

602SQL Open Server

602SQL Open Server je otevřený projekt poskytovaný pod licencí Lesser General Public License (LGPL). Zdrojové texty a návody k sestavení jsou ke stažení na SourceForge. Instalační programy systému v binární podobě jsou k dispozici pro vybrané platformy na stránkách společnosti Software602 a.s..

Rozšíření k 602SQL Open Server

Společnost Software602, a.s. vyrábí a dodává dvě rozšíření 602SQL serveru usnadňující jeho využití ve speciálních aplikačních oblastech:

Tato rozšíření se instalují společně s binární distribucí 602SQL Open Server, ale před použitím musí být aktivována pomocí zakoupené licence.

Pro zakoupení licence k rozšířením a její aktivaci spusťte Vývojového a provozního klienta 602SQL, připojte se na server, ve stromu na Řídicím panelu otevřete složku System / Nástroje a poklepejte na položku Správa rozšíření.

Licence platí pro všechny SQL servery běžící na určitém počítači a pro všechny klienty připojené na některý z těchto serverů z libovolného počítače.

Zkušební provoz 602SQL

Jakmile je dokončena instalace produktu 602SQL Open Server, začíná časově omezený tzv. TRIAL režim. V něm je po 60 dní k dispozici vše, co server nabízí.

Seznam subsekcí: